9 Temmuz 2021 Cuma

Dış Ticaret Uzmanı Yetkinlik Geliştirme Eğitim Programı Sertifika Törenimizden

“Ekonominin Aşısı İhracat” teması ile OSTİM iş dünyasının dış ticaret uzmanı ihtiyacını karşılamak üzere 6 Ocak tarihinde ASO ve ATO Başkanlarımızın katılımları ile başlattığımız eğitim programını 7 Mayıs tarihinde tamamladık. 

Dış Ticaret Koordinatörlüğümüz tarafından düzenlenen 90 saatlik eğitim programına;  Modüller itibarıyla 276 katılımcı iştirak etti,  99 katılımcı programın bütünü itibarıyla sertifika almaya hak kazandı.

Katılımcılarımız ile 8 Temmuz günü düzenlediğimiz  online sertifika töreninde bir araya geldik.
Program açılışı OSTİM Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Orhan AYDIN ve ASO Başkanı Sn. Nurettin ÖZDEBİR tarafından  gerçekleştirildi. https://www.ostimgazetesi.com/ostim/dis-ticaret-egitimi-ilk-mezunlarini-verdi-haberi-5906

Sertifika törenimizde, eğitim programı katılımcılarımız ile kamu  kurum ve kuruluşları temsilcileri ve  eğitmenlerimiz  bir araya geldi ve programa ilişkin  görüşlerini ve dileklerini paylaştılar.







Eğitim Programında; 21 farklı konu incelendi, 30 ders yapıldı, 5400 dakikalık eğitim, 12 Eğitmenimiz tarafından  verildi. Eğitim programını desteklemek üzere seminerler düzenledik; seminerler  Devlet Yardımları, Dış Ticaret Bilgi Kaynakları, Pazar Analizleri Ve Dış Temsilcilikler ile İlişkiler, İhracatın Finansmanında Türk Eximbank, Dahilde İşleme Rejimi, Ürün Güvenliği, Denetimi ve Teknik Mevzuat, Uluslararası Ticaret, Bölgesel Ticaret Anlaşmaları ve Serbest Ticaret Anlaşmaları konularında gerçekleşti. 

“EKONOMİNİN AŞISI İHRACAT” 

DIŞ TİCARET UZMANI YETKİNLİK GELİŞTİRME EĞİTİM PROGRAMI

Sertifika Töreni

8 Temmuz 2021 Perşembe

Saat: 14.30-16.00 Online Toplantı

 Açılış Konuşmaları

14.30 - 14.45 Orhan AYDIN, OSTİM Yönetim Kurulu Başkanı

14.45 – 15.00 Nurettin ÖZDEBİR, ASO Başkanı

15.00 - 16.00 Çevrimiçi Sertifika Töreni  

Moderatör

Dr. Meral GÜNDÜZ

OSTİM OSB Dış Ticaret Koordinatörü

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder