6 Haziran 2020 Cumartesi

Dış Ticaret Duyuruları; 2021 Yılı Fuar Katılım Organizasyonları Başladı

9-11 Şubat 2021 tarihleri arasında Dubai/BAE’de düzenlenecek olan “AEEDC Dubai” fuarı milli katılım organizasyonu, 3. kez İKMİB – İstanbul Kimyevi Maddeler ve Mamulleri İhracatçıları Birliği organizatörlüğünde, DİŞSİAD-Diş Malzemeleri Sanayici ve İşadamları Derneği iş birliği ile gerçekleştirilmesi planlanmaktadır.

Ağız ve diş sağlığı cihaz ve ekipmanları konusunda dünyanın 2., Ortadoğu, Kuzey Afrika ve Güney Asya bölgesinin en büyük fuarı olan AEEDC-UAE International Dental Conference & Arab Dental Exhibition’a İKMİB organizasyonunda iştirak etmek isteyen firmalarımızın  https://tinyurl.com/aeedc2021  bağlantısını kullanarak ve detay bilgi için canan.ersoy@ikmib.org.tr adresi  ile temasa geçerek   7 Ağustos 2020  mesai bitimine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir. AEEDC-UAE International Dental Conference & Arab Dental Exhibition fuarı web sitesi için tıklayınız.

İKMİB tarafından düzenlenen fuarlar hakkında bilgi almak için  web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yurtdışında düzenlenen fuarlar 2020 yılında, T.C. Ticaret Bakanlığı'nın 2017/4 sayılı Yurt Dışında Gerçekleştirilen Fuar Katılımlarının Desteklenmesine ilişkin karar kapsamında Bakanlık tarafından belirlenecek bedel üzerinden 117.000 TL’ye kadar, fuarın prestijli fuarlar listesinde yer alması durumunda 394.000 TL’ye kadar desteklenmektedir. 

Yayınlayan: OSTİM Dış Ticaret Koordinatörlüğü

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder